top of page

Reference

U nás:

dTest:

Druhy služeb pro psy, se kterými se můžete setkat:

  • Psí hotel: 24 hodinová péče o psa v interiérech a exteriérech s trvalou přítomností personálu. Cena za hlídání je velmi individuální. Odvíjí se nejen od velikosti psa, ale také jeho potřeb. Záleží na tom, zda potřebuje prosté hlídání nebo třeba i čištění zubů, česání či koupání. Na samotné hlídání si připravte kolem pětiset korun za den a noc, za další zmíněné procedury si připlatíte většinou v řádech desítek korun.

  • Psí školka: Jednorázový denní pobyt psa v interiérech a exteriérech s trvalou přítomností personálu. Funguje pouze přes den, obvykle od sedmi do 19 hodin. Cena je opět individuální, za jeden den se pohybuje kolem tří až čtyř set korun.

  • Individuální psí výcvik: Lze jej absolvovat v rámci psího hotelu či školky nebo si jej zaplatit i zvlášť. Cena se pohybuje okolo tří set korun za hodinu.

  • Hlídání psů u vás doma: Několikahodinové až vícedenní hlídání psů profesionálem u vás doma. Za 24hodinovou péči v domácím prostředí počítejte s částkou kolem 1.500,- korun.

  • Psí salón: Doplňkové služby, například stříhání, čištění uší či zubů, koupání nebo česání. Cena se pohybuje v řádech desítek (čištění uší) až stovek korun (stříhání).

  • Venčení: Jednorázové či opakované procházky v doprovodu profesionálů, například v případě, že se zdržíte déle v práci a nebudete mít čas svého psa vyvenčit. Cena se pohybuje kolem dvou set korun za půl hodiny a tří set korun za hodinu. Pokud bydlíte daleko od sídla hlídací služby a venčící osoba za vámi tak musí dojíždět, připlatíte si ještě za její dopravu tam i zpět.

  • Doprava na místo hlídání (pokud se nejedná o hlídání u vás doma): Některé hlídací služby vašeho pejska mohou vyzvednout v jeho domácím prostředí a po uplynutí pobytu zase přivézt zpět. Tato služba se většinou poskytuje pouze v případě několikadenního hlídání a odvíjí se od počtu najetých kilometrů. Při dlouhodobějším pobytu ji některé služby nabízejí zdarma.

Další informace:

Dog Food in Bowl
bottom of page